Najpopularniejsze szkolenia

rekomendowane przez ekspertów

OtwarteMultimedialne

Najpopularniejsze szkolenia

rekomendowane przez ekspertów

OtwarteMultimedialne

Najnowsze

Rewolucyjne zmiany w podatku PIT już od października 2019 r.

Zmiana stawki z 18% na 17%, likwidacja PIT dla młodych oraz wyższe koszty pracy.

Zgodnie z projektem zmian ustawy o PIT opracowanym przez Ministerstwo Finansów już od dnia 1 października 2019 roku w życie wejdą przepisy wprowadzające niższą stawkę PIT (17%) i podwyższone koszty uzyskania przychodów. To kolejna zmiana po „uldze dla młodych”, jaka dotknie płatnika podatku PIT.

Celem szkolenia jest omówienie nowych obowiązków płatnika dotyczących rozliczania wynagrodzeń pracowniczych wynikających z przygotowanych zmian i wyjaśnienie, co w praktyce dla płatników podatku PIT oznacza nowa skala podatkowa i wyższe koszty pracownicze.

Szkolenia otwarte

Zatrudnianie cudzoziemców dla praktyków z uwzględnieniem najnowszych zmian od 1 stycznia 2019 r.

Kompleksowe szkolenie poświęcone tematyce związanej z zatrudnianiem cudzoziemców. Kompleksowe szkolenie poświęcone tematyce legalnego zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Skierowane do właścicieli firm, agencji pracy tymczasowej oraz pracowników działów kadrowo-płacowych i HR. Uczestnicy szkolenia uzyskają wiedzę w zakresie zasad legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców, aspektów rozliczeń podatkowych oraz ubezpieczenia społecznego a także problematyki prawa pracy, świadczeń socjalnych i delegowania cudzoziemców za granicę. Podczas szkolenia przedstawione zostaną liczne przykłady praktyczne wraz z szczegółowymi objaśnieniami.

Trzy odsłony zmian w prawie pracy w 2019 roku

– kolejne ważne zmiany kodeksu pracy już od września

Rok 2019 obfituje w liczne zmiany przepisów prawa pracy. Pierwsza odsłona ważnych zmian dokonała się od 1 stycznia br. zarówno w kodeksie pracy, jak i przepisach wykonawczych. Wprowadzone zostały m.in. nowe zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej (w tym w postaci elektronicznej), wydawania kopii całości lub części tej dokumentacji pracownikom i innym osobom uprawnionym oraz jej niszczenia po upływie okresu przechowywania.

Pracownicze Plany Kapitałowe 2019. Jak wdrożyć nowe obowiązki w firmie.

Szkolenie skierowane jest dla osób, które będą wdrażały PPK w swojej firmie i koncentruje się na przybliżeniu czynności jakie należy podjąć aby przygotować się na nadchodzące zmiany oraz z sukcesem wdrożyć Pracowniczy Plan Kapitałowy. 4 października Sejm przyjął rządowy projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, która oznacza rewolucję w oszczędzaniu na starość i obejmie prawie wszystkich zatrudnionych. W ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych pracodawca, pracownicy oraz państwo mają wspólnie składać się na dodatkowe świadczenie emerytalne odkładając do PPK od 3,5% do nawet 8% wynagrodzenia.

Szkolenia multimedialne

Rewolucyjne zmiany w ustawie o PIT. Likwidacja PIT dla młodych, zmiana stawki z 18% na 17% oraz inne obowiązki płatników podatku dochodowego w 2019 roku.

Szkolenie prowadzone przez naszego eksperta wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z przełomowymi zmianami w ustawach podatkowych, które wchodzą w życie od sierpnia i października 2019 roku.

Zatrudnianie cudzoziemców dla praktyków – z uwzględnieniem najnowszych zmian od 1 stycznia 2019 roku.

Ekspert w ramach szkolenia wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane ze zmianami prawnymi w zakresie zatrudniania cudzoziemców w naszym kraju.  Porusza m. in. takie kwestie jak: legalny wjazd, pobyt oraz podejmowanie pracy w Polsce,  głównie przez obywateli krajów spoza UE i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Dokumentacja pracownicza 2019

Szkolenie prowadzone przez eksperta prawa pracy wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z rewolucyjnymi zmianami w dokumentacji pracowniczej jakie weszły w życie w 2019 roku, skupiając się na praktycznych aspektach stosowania nowych przepisów.

Pracownicze Plany Kapitałowe 2019.
Jak wdrożyć nowe obowiązki w firmie.

Szkolenie skierowane jest dla osób, które będą wdrażały PPK w swojej firmie i koncentruje się na przybliżeniu czynności jakie należy podjąć aby przygotować się na nadchodzące zmiany oraz z sukcesem wdrożyć Pracowniczy Plan Kapitałowy.

Prawo Pracy w 2019 roku. Nowe prawa i obowiązki z uwzględnieniem zmian kodeksu pracy w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), od maja 2019 roku.

Otrzymujesz praktyczną wiedzę w formie ponad 70-cio minutowego nagrania wideo dostępnego on-line z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Analizujemy najważniejsze zmiany kodeksu pracy w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej oraz inne istotne kwestie jakie zostały zmodyfikowane w tematyce prawa pracy.

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest IQ2 Górski, Fiedorowicz sp.j. z siedzibą w Łodzi (93-119),
ul. Nieszawska 20/26, numer KRS 0000325281. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.