Najpopularniejsze szkolenia

rekomendowane przez ekspertów

OtwarteMultimedialne

Najnowsze

Pracownicze Plany Kapitałowe 2019.
Jak wdrożyć nowe obowiązki w firmie.

4 października Sejm przyjął rządowy projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, która oznacza rewolucję w oszczędzaniu na starość i obejmie prawie wszystkich zatrudnionych. W ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych pracodawca, pracownicy oraz państwo mają wspólnie składać się na dodatkowe świadczenie emerytalne odkładając do PPK od 3,5% do nawet 8% wynagrodzenia. Od lipca 2019 roku każda firma zatrudniająca ponad 250 osób będzie musiała zaoferować im Pracowniczy Plan Kapitałowy. Potem obowiązek zostanie rozszerzony praktycznie na wszystkich pracodawców.

Szkolenie skierowane jest dla osób, które będą wdrażały PPK w swojej firmie i koncentruje się na przybliżeniu czynności jakie należy podjąć aby przygotować się na nadchodzące zmiany oraz z sukcesem wdrożyć Pracowniczy Plan Kapitałowy.

Szkolenia otwarte

Prawo Pracy w 2019 r. Nowe prawa i obowiązki z uwzględnieniem zmian kodeksu pracy w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), od maja 2019 roku.

W dniu 3 kwietnia 2019 r. Prezydent podpisał ustawę  o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

,,ABC i D’’ Dokumentacji pracowniczej w 2019 roku.

1 stycznia 2019 r. zaczęły obowiązywać zmiany w Kodeksie pracy, które umożliwiają prowadzenie akt osobowych i innej dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy w postaci e-dokumentacji. Nowe przepisy skracają również okres przechowywania dokumentacji pracowniczej, jednak zdecydowanie poszerzają zakres dokumentów podlegających archiwizacji.

Szkolenia multimedialne

Dokumentacja pracownicza 2019

Szkolenie prowadzone przez eksperta prawa pracy wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z rewolucyjnymi zmianami w dokumentacji pracowniczej jakie weszły w życie w 2019 roku, skupiając się na praktycznych aspektach stosowania nowych przepisów.

Pracownicze Plany Kapitałowe 2019.
Jak wdrożyć nowe obowiązki w firmie.

Szkolenie skierowane jest dla osób, które będą wdrażały PPK w swojej firmie i koncentruje się na przybliżeniu czynności jakie należy podjąć aby przygotować się na nadchodzące zmiany oraz z sukcesem wdrożyć Pracowniczy Plan Kapitałowy.

Prawo Pracy w 2019 roku. Nowe prawa i obowiązki z uwzględnieniem zmian kodeksu pracy w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), od maja 2019 roku.

Otrzymujesz praktyczną wiedzę w formie ponad 70-cio minutowego nagrania wideo dostępnego on-line z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Analizujemy najważniejsze zmiany kodeksu pracy w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej oraz inne istotne kwestie jakie zostały zmodyfikowane w tematyce prawa pracy.

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest IQ2 Górski, Fiedorowicz sp.j. z siedzibą w Łodzi (93-119),
ul. Nieszawska 20/26, numer KRS 0000325281. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.